Včelařské potřeby

Kostelní 39, 569 43 Jevíčko.

Otevíráme novou včelařskou prodejnu s kompletním sortimentem včelařských produktů a zbožím zabývající se zabezpečovací technikou. Veškeré zboží, které najdete a objednáte na našem e-shopu je možné si vyzvednout a některé i prohlédnout v naší kamenné prodejně na adrese Kostelní 39, 569 43 Jevíčko.

Co Vám nabízíme:

  • různé typy včelích nástavkových úlů- včelí úly 39x24 nezateplené i zateplené, Langstroth, Tachováky a Čechoslováky + doplňky k úlům.
  • Mateří mřížky a potřeby pro práci se včelami.
  • Potřeby pro práci s voskem a medem.
  • Veškerý potřebný materiál a pomůcky pro výrobu rámků
  • Vybavení na stáčení medu odvíčkování. Medomety ruční i s elektrickým pohonem
  • Zabezpečovací a telekomunikační techniku

Naším cílem je podpora včelaření v oblasti Moravskotřebovska, Konicka a okolí. Zajištění kvalitního a cenově dostupného zboží  pro všechny začínající i pokročilé včelaře. Tento sortiment jsme Vám připravili díky spolupráci s několika zavedenými velkoobchody podnikající v této branži v ČR.

Dále se budeme snažit přinášet informace a zajímavosti ze života včel a včelařů. Informovat o nových včelařských potřebách a novinkách na trhu.
Prezentovat aktivity našich včelařských organizací a sdílet s Vámi zajímavé odkazy ze života včel a dění kolem včelaření.

Pro Vaše dotazy  a náměty ke zlepšení našich služeb jsme k dispozici na emailu info@netvoip.cz nebo na telefonních číslech 775782207, 777584044

Na spolupráci a setkání s Vámi se těší kolektiv NETVOIP s.r.o.

 

 

Bc. Jaroslav Mauer

jednatel firmy NETVOIP s.r.o.

tel: 464620288, GSM: 777584044

www.netvoipshop.cz